دبستان دوره دوم پسرانه غیردولتی حضرت ابوالفضل(علیه السلام) اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

اگر شما به دنبال یافتن بهترین راه برای هدفتان هستید،

مـا هستیم.


کلاس های فوق برنامه
برگزاری انواع کلاس های تقویتی و فوق برنامه برای دانش آموزان


نقاشی و خلاقیت
مشاهده ی فعالیت های هنری و خلاقیت های دانش آموزان مدرسه


مقالات تربیتی
مجموعه مقالات تربیتی و فرهنگی ویژه اولیا و دانش آموزان برای داشتن زندگی بهتر


اخبار و اطلاعیه ها
آخرین اطلاعیه ها و رویداد های دبستان ابوالفضل ویژه دانش آموزان و اولیا

پیش ثبت نام آنلاین
پیش ثبت نام الکترونیک ویژه ی دانش آموزان جدید الورود و ثبت نام میان پایه ها

گالری تصاویر
گزارش تصویری از مجموعه فعالیت های علمی و مناسبتی انجام شده دانش آموزان و کادر مدرسه

امکانات دبستان
مشاهده امکانات و تجهیزات هوشمند و بروز مدرسه در کلاس ها، آزمایشگاه، کتابخانه و ..

اخبار ما 

آرشیو اخبار مدرسه ←

درباره دبستان

مدرسه مهمترین مؤسسه آموزشی است، که بیشتر فعالیتهایش صرف تربیت نسل آینده جامعه می‌شود. مدرسه در توسعه و حفظ و حراست از تمدن گذشتگان و انتقال آن به نسل آینده، سهم بسیار زیادی دارد.

لذا می‌توان از آن به عنوان یک مرکز اصلی تعلیم و تربیت نام برد، که نقش بسیار مؤثری را در پیشرفت، سربلندی و خوشبختی جامعه ایفا می‌کند. یک مدرسه خوب دارای خصوصیات و صفاتی است. قسمتی از این صفات مادی و ظاهری هستند، که از جمله می‌توان به موقعیت مکانی مدرسه، ظرفیت و تعداد کلاسها، زمین ورزش، حیاط مناسب، وسایل و امکانات آموزشی و …. اشاره کرد. اما یک مدرسه خوب، ویژگیهای دیگری نیز باید داشته باشد، که این ویژگیها با کار و وظایف مسئولین اداری و آموزشی مدرسه، ارتباط تنگاتنگ دارد، و مدرسه را در جهت رسیدن به اهداف تعلیم و تربیت و سرافرازی جامعه یاری می‌دهد.

اکنون که به یاری خداوند متعال وتلاش مربیان در عرصه ی تعلیم وتربیت اسلامی کشورمان برنامه های درسی و تربیتی آموزش وپرورش جمهوری اسلامی ایران بر مبنای برنامه درسی ملی پایه گذاری شده است ،با تحول بنیادین نظام آموزشی بر همه ی فرهنگیان ،خانواده ها ومتربیان است که با عزم وپشتیبانی از این برنامه ،راه های اجرایی آن را هموار نموده وزمینه تربیت نسلی مومن ، دانا بصیر ،تلاشگر ووفادار به ارزش های اسلامی ،ملی وانقلابی را فراهم سازند.

این دوره از لحاظ رشد،تربیت،تکوین شخصیت کودکان بسیار مهم است ،لذا با توجه به اهمیت این دوره های تحصیلی اهداف آرمانی ،کلی واصول حاکم بر آن را در این واحد آموزشی ارائه می نماید.